Jak wykonać make up kalifornijski

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
11375 0

Makijaż kalifornijski jest inspirowany piękną opaloną skórą i jest to jeden z najgorętszych makijaży sezonu wiosna lato 2014. Look kalifornijski nie jest trudny w wykonaniu co zresztą zobaczycie w tym poradniku. Makijaż krok po kroku będzie tutaj pokazany a dokładniej w tym filmie zobaczycie wieczorową wersję tego makijażu. 

Wśród makijaży wieczorowych jest bardzo wiele ciekawych pomysłów i sposobów na make up jednak zawsze warto poznawać nowe makijaże i nowe sposoby na lepszy wygląd. Make up kalifornijski zapewne na dobre zagości u was nie tylko w tym sezonie letnim ale i w kolejnych. Pomysł na makijaż, który pasuje na wieczorne wyjścia w okresie letnim będzie pewnie często wykorzystywany. W końcu w lecie częściej wychodzimy i częściej zostajemy dłużej na imprezach i różnego rodzaju wieczornych wyjściach zarówno w mieście jak i na wakacjach nad morzem lub jeziorem. 

Zapraszamy do makijażu kalifornijskiego i sprawdźcie też inne nasze poradniku w których są pokazane makijaże krok po kroku.

Składniki:

  • http://blogmakijaz.pl/?p=5701

Do poradnika Jak wykonać make up kalifornijski przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż krok po kroku pomysł na makijaż jak zrobić makijaż make up kalifornijski makijaż kalifornijski look kalifornijski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać make up kalifornijski skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...