Jak wykonać make-up w szarościach w stylu Greya

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
14147 0

Przed wami make-up w którym odmieniamy szarości przez wszystkie przypadki. Ten makijaż w odcieniach szarości to propozycja ultramodnego looku od naszego Mistrza Makijażu, Damiana Dudy. 

Makijaż z filmu 50 twarzy Greya to obecnie bardzo modny trend makijażowy. Czy film wam się podobał czy też nie, to nie ma większego znaczenia, gdyż już zdążył on odcisnąć swoje piętno w świecie makijaży. Wiele modnych makijaży powstało na bazie filmowych kreacji i ten trend się ciągle utrzymuje. Widać to najbardziej podczas filmów o głośnych tytułach, które poruszają całe tłumy. Taki makijaż w szarej tonacji co prawda nie jest czymś mega nowym ale wykorzystane tutaj kolory trzeba przyznać, że idealnie ze sobą współgrają. Pomysł na makijaż tego typu mamy nadzieję, że wam się spodoba. Jeżeli chodzi o trudność wykonania takiego makijażu w odcieniach szarości to można przyrównać ją do innych makijaży tego typu i nie jest to coś z czym sobie nie poradzicie.

Zapraszamy do poradnika i na naszego bloga: http://blogmakijaz.pl/

Do poradnika Jak wykonać make-up w szarościach w stylu Greya przypisano następujące tagi:

makijaz modne makijaże pomysł na makijaż makijaż w odcieniach szarości makijaż z filmu 50 twarzy greya makijaż w szarej tonacji

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać make-up w szarościach w stylu Greya skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...