Jak wykonać makijaż Jokera (Why So Serious)

Poradnik dodany przez: Gabriele
39924 0

Kiedy szykujecie się przykładowo na imprezę przebieraną lub na imprezę Halloween, która wiecie że będzie dużym wydarzeniem to oprócz wyjątkowo dobranego stroju warto zadbać też o makijaż, który potrafi przebić każdy inny kostium. Kilka kresek i pociągnięć cieniami to za mało aby zrobić wrażenie. Jeżeli nie chcesz aby Twoje przebranie było tylko jednym z wielu to makijaż na Halloween musisz zrobić "zajebiście". To mocne słowo ale dobrze określa to co tutaj zobaczycie. 

Makijaż Jokera z filmu The Dark Knight (Mroczny rycerz) można wykonać łatwo i normalnie (biała twarz i rozmazana szminka) albo można wkroczyć na wyższy level, zastosować specjalne farby do malowania twarzy i stworzyć arcydzieło Halloween. Makijaż w takim wykonaniu zwróci uwagę każdego. A dodatkowym atutem będzie to, że sama albo sam go wykonałeś. Mało kto uwierzy ale taka prawda. W końcu ten makijaż Jokera to makijaż DIY.

Why So Serious to tekst bardzo mocno związany a tym makijażem na Halloween więc też zadbaj o to aby gdzieś pojawił się w Twoim przebraniu.

Składniki:

  • farby SNAZAROO
  • gel eyeliner RIMMEL
  • czarny cień do powiek INGLOT

Do poradnika Jak wykonać makijaż Jokera (Why So Serious) przypisano następujące tagi:

makijaz makijaz na halloween halloween makijaże why so serious makijaż makijaż jokera joker makijaż

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać makijaż Jokera (Why So Serious) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...