Jak wykonać makijaż na Halloween - Pumpkin Style

Poradnik dodany przez: mika919
10347 0

Makijaż na Halloween może was całkowicie zmienić i sprawić, że będziecie wyglądać po prostu niesamowicie. Profesjonalny makijaż dobrze jest sobie zamówić ale każda z was, która nie chce tracić na to pieniędzy może podjąć próbę wykonania takiego makijażu. Na Halloween i tak wydajemy sporo pieniędzy. W końcu imprezy kosztują :) Ale makijaż Halloween krok po kroku może tutaj pomóc. Łatwo nie będzie ale z pomocą np. koleżanki, mamy, siostry lub nawet ciotki (no faceta raczej nie, to już lepiej samodzielnie spróbować) na pewno sobie poradzicie. 

Pomysły na Halloween są różne. Tak samo jest z malowaniem twarzy. Większość to sposoby na zrobienie z siebie zombiaka, krwawej księżniczki albo coś na styl wampirzycy. To naprawdę fajne pomysły ale może coś innego w tym roku? Makijaż Halloween Pumpkin Style to coś nowego, mimo tego, że motyw jest znany. Sprawdźcie jak wam się podoba i jeśli to jest to czego szukałyście to przed imprezą wykonajcie sobie taką stylizację. Zapraszam na makijaż Halloween krok po kroku.

Składniki:

  • podkład REVLON Colorstay (Buff)
  • cienie: Makeup Geek (Corrupt i Cocoa Bear) oraz Glazel H24
  • żelowy eyeliner Maybelline Lasting Drama
  • czarna kredka AVON Supershock
  • tusze do rzęs: AVON Supershock + Mary Kay Lash Love Lengthening

Do poradnika Jak wykonać makijaż na Halloween - Pumpkin Style przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż halloween pomysły na halloween makijaz na halloween halloween jaki makijaż makijaż halloween krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać makijaż na Halloween - Pumpkin Style skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...