Jak wykonać makijaż na ręce

Poradnik dodany przez: k-bajkol
9746 0

Z pewnością wiele kobiet wie, jak trudne jest zrobienie dobrego makijażu – niezbyt przesadzonego, trwałego i wyglądającego naturalnie. Jednak makijaż możemy wykonać także na ręce, a przynajmniej potraktować to jako dobre ćwiczenie lub ozdobę na imprezę. Zrobi wrażenie na gościach i będzie świetną okazją do pokazania, że jest się oryginalnym i ma poczucie humoru.
Aby go wykonać, używamy przede wszystkim cienie do powiek, ale pomocne będą również inne, wymienione na początku tutorialu kosmetyki do makijażu. Warto więc spróbować i samodzielnie przekonać się, czy warto spróbować i czy nauczy nas to czegoś nowego.
Jeżeli wiemy, jak wykonać malowanie brwi to z pewnością ten prosty filmik i zawarta na nim instrukcja „krok po kroku” nie będzie dla nas dużym wyzwaniem. Mimo to taki makijaż z pewnością zrobi wrażenie na znajomych. Będzie też świetną dekoracją i dodatkiem do stroju karnawałowego. Jeżeli tylko wybieramy się na imprezę albo po prostu chcemy poćwiczyć blendowanie cieni, śmiało powinniśmy zapoznać się z tym tutorialem.
Jego prosta i przystępna forma sprawia, że używane kosmetyki do makijażu, ich dobór oraz użycie wcale nie będą takie trudne do opanowania, nawet jeżeli nie mamy dużego doświadczenia przy robieniu bardziej kreatywnego makijażu.
Możemy pozwolić naszej twórczej naturze, żeby pokazała na co ją stać, a skoro i tak posiadamy różne cienie do powiek, to możemy wybrać najprostszą dostępną dla nas metodę. W dodatku, jeżeli powiadamy wprawę, w robieniu własnego make-upu możemy ze spokojem wypróbować ten turorial i cieszyć się efektami. Gdy już zyskamy trochę doświadczenia i wprawy, możemy próbować z innymi wzorami i "twarzami".

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/marta_wojnarowska/

Składniki:

  • FB: https://www.facebook.com/Makija%C5%BC-Marta-Wojnarowska-543202612377383/

Do poradnika Jak wykonać makijaż na ręce przypisano następujące tagi:

makijaz kosmetyki do makijażu malowanie brwi cienie do powiek blendowanie cieni

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać makijaż na ręce skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...