Jak wykonać makijaż w stylu Edie Sedgwick (makijaż z lat 60)

Poradnik dodany przez: Mari0lka
12474 0

Jeżeli trochę nudzą was zwykłe makijaże i szukacie czegoś bardziej widowiskowego to zapraszam do tego poradnika. Makijaż z lat 60 tutaj pokazany nie jest pokraczny, ma coś w sobie i przyciąga uwagę. Jest to makijaż w stylu Edie Sedgwick i wszystko co zostało pokazane, tak właśnie ma być, brwi także :)

Artystyczny makijaż nie jest tak trudno wykonać o czym się przekonacie oglądając ten poradnik. Wygląda on bardzo fajnie i jeżeli znajdziecie odpowiednią kreację to razem z tym makijażem z lat 60 będziecie wyglądać po prostu nieziemsko. Pomysł na makijaż mam nadzieję, że wam się spodoba i polecam też zaczerpnąć informacje o Edie Sedgwick, która jest inspiracją tego makijażu.

Artystyczny makijaż w takim wykonaniu to coś wyjątkowego i w takim makijażu każda z was będzie czuć się wyjątkowo kobieco. Dodatkowo ten makijaż z lat 60 całkowicie zmieni wasz wygląd i będziecie mogły poczuć się jak gwiazdy. No i zobaczycie, że wcale nie potrzeba wielu kolorów aby stworzyć coś oryginalnego i wyjątkowego.

Do poradnika Jak wykonać makijaż w stylu Edie Sedgwick (makijaż z lat 60) przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż krok po kroku pomysł na makijaż makijaż z lat 60 makijaż w stylu edie sedgwick artystyczny makijaż

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać makijaż w stylu Edie Sedgwick (makijaż z lat 60) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...