Jak wykonać makijaż z limonkowym akcentem na dolnej powiece

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
7928 0

Odważna zabawa z kolorami i proporcjami to nowy, gorący trend tegorocznych wakacji. Makijaż wakacyjny pokaże wam Marta Kwiatkowska, wizażystka firmy Sephora. Zobaczycie jak w profesjonalny sposób można wykonać makijaż dolnej powieki. Szukając pomysłów na modny make-up, nie możecie pominąć tego makijażu. Jest on inny niż wszystkie, mocno się wyróżnia i jest to makijaż na wakacje, którym zwraca uwagę. Kolory jakie tutaj zostały użyte podkreślają dolną powiekę, dzięki czemu ten makijaż nabiera całkiem innego wydźwięku niż klasyczne makijaże, które są skupione na górnej powiece oka. Makijaż wakacyjny jak najbardziej powinien być żywy i kolorowy. W końcu wakacje i okres letni to czas odpoczynku, zabawy i imprez plenerowych. W tym okresie najlepiej jest zaszaleć i spróbować nowych trendów. 

Tak jak zawsze, makijaż krok po kroku jest tutaj pokazany tak więc każda z was będzie wiedziała jak go wykonać w domu. Sprawdźcie tą wakacyjną propozycję na modny make-up. Szczegóły makijażu i użyte kosmetyki znajdziecie pod linkiem w składnikach.

Składniki:

  • http://blogmakijaz.pl/?p=6128

Do poradnika Jak wykonać makijaż z limonkowym akcentem na dolnej powiece przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż krok po kroku makijaz oczu jak zrobić makijaż makijaż na wakacje makijaż dolnej powieki makijaż wakacyjny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać makijaż z limonkowym akcentem na dolnej powiece skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...