Jak wykonać makijaż z ustami w czerwieni i złocie

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
18130 0

Party time! Graficzna kreska w towarzystwie mocnych czerwonych ust, które są przyprószone złotym cieniem to fantastyczna propozycja Ani Galińskiej na imprezowy look, który świetnie się sprawdzi na karnawałowej imprezie. Czerwone usta w takim makijażu wyglądają wyjątkowo dobrze a złoty cień dodatkowo wzmacnia cały efekt. W końcu imprezowy look na karnawałowe przygody nie musi zawsze kojarzyć się brokatem i tego typu ozdobami i dodatkami. Ten makijaż to tak naprawdę lekko ożywiony makijaż klasyczny, który dzięki różnym zabiegom teraz wygląda świeżo i nowocześnie. 

Poznaj ten makijaż i się go naucz wykonywać z naszym poradnikiem. Czerwone usta w takim makijażu mamy nadzieję, że wam się podobają i że wykorzystacie ten pomysł przy najbliższej okazji. A po więcej profesjonalnych instruktaży związanych z makijażem zapraszamy na nasz profil i na naszą stronę http://blogmakijaz.pl/

Niech każdego dnia nasze makijaże będą powodować u was świetne samopoczucie i zawsze będziecie miały pod ręką makijaż do różnych sytuacji. 

Do poradnika Jak wykonać makijaż z ustami w czerwieni i złocie przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż ust makijaż na imprezę czerwone usta mocne czerwone usta imprezowy look

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać makijaż z ustami w czerwieni i złocie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...