Jak wykonać miejskie smoky eyes w szarościach i zieleni

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
7831 0

Makijaż dla każdej kobiety, to coś wyjątkowego. Jest dla niej jak ubranie, jak druga skóra. Makijaż to element, którego nie można zaniedbać. Znacząco wpływa na pewność siebie. Jeśli kobieta nie będzie się czuła dobrze w swoim makijażu, to możemy być pewni, że jej samopoczucie też na tym ucierpi, co sprawi, że nie będzie się dobrze czuła.

W dzisiejszym odcinku zrobimy wspaniały makijaż na wieczór. Pomysł na makijaż, który Wam pokażemy nie tylko nada się dla eleganckich Pań, świetnie sprawdzi się także dla kobiet, które chcą wybrać się wieczorem ze znajomymi.

Będzie to odważna propozycja na wieczór – czyli miękkie smoky eyes w najmodniejszych kolorach sezonu. Smokey eyes to całkiem szybki do zrobienia makijaż, który trafi w gusta niejednej kobiety.

Małgosia Smelcerz używa palety Runway-Camo od Burberry i miksuje oliwkowe oraz zgaszone odcienie zieleni w wyrazistym make-upie typu fashion. Całość rozświetlona drobinkami złota! Zapraszamy wszystkie Panie do testowania tego pomysłu na makijaż :).

Do poradnika Jak wykonać miejskie smoky eyes w szarościach i zieleni przypisano następujące tagi:

makijaz smokey eyes smoky eyes makijaż krok po kroku pomysł na makijaż makijaż na wieczór

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać miejskie smoky eyes w szarościach i zieleni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...