Jak wykonać olejowanie włosów

Poradnik dodany przez: nawiedzona101
11696 0

Pielęgnacja ciała powinna być domeną każdej osoby, bez względu na płeć. Możemy o nie dbać w najróżniejszy sposób. Ćwiczenia, masaże, zdrowa dieta etc. Jest mnóstwo najróżniejszych sposobów, które stosujemy żeby tylko lepiej wyglądać, a co za tym idzie, być zdrowszym i lepiej się czuć. Oczywiście na każdego jeden sposób działa lepiej, a na drugiego troszkę gorzej. Dlatego warto sprawdzić, co tak naprawdę nam pomoże.

Pielęgnacja włosów kojarzy się z ich częstym myciem i szczotkowaniem. Może coś w tym jest, ale żeby mieć błyszczące włosy, to nie wystarczy. Kobiet z różnych krajów mają różne sposoby na utrzymanie swoich włosów w nienagannym stanie.

Olejowanie włosów to metoda kobiet Orientu, by włosy były silne, błyszczące i mniej wypadały. Wzorując się na nich Pani Monika stosuje Olejek Amla http://www.khadi.pl/olejek-amla-bringaraj, który jest jednym z najpopularniejszych w Indiach. Polecamy film instruktażowy, jak prosto wykonać w domu olejowanie włosów. Jaki olej do tego wybrać? Wszystko znajdziecie w poradniku.

Do poradnika Jak wykonać olejowanie włosów przypisano następujące tagi:

pielęgnacja pielęgnacja włosów błyszczące włosy olejowanie włosów olejek amla olejowanie włosów jaki olej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać olejowanie włosów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...