Jak wykonać ombre za pomocą drewnianego patyczka- manicure

Poradnik dodany przez: SheyLa
10826 0

Zadbane dłonie i paznokcie to nie tylko klasyczny francuski manicure. Dzisiaj czerwień i inne kolory oraz intrygujące wzoru nie są już uznawane jako nieodpowiednie na różne oficjalne okazje. Chyba że należysz do rodziny królewskiej… jednak na co dzień i do biura śmiało możesz nosić zdobione hybrydy czy żele.
Z tego filmu dowiesz się, jak samodzielnie zrobić paznokcie ombre. I to bez żadnych specjalnych narzędzi do stylizacji, ale za pomocą drewnianego patyczka. Ten sposób na ombre jest o tyle wygodny, że nie wymaga ochrony skóry wokół paznokcia przed zabrudzeniem, w przeciwieństwie do wykonywania cieniowania z użyciem gąbeczki.
Takie paznokcie są dekoracyjne, a jednocześnie proste, dlatego są idealne dla pań, które cenią sobie klasykę w modzie. Jednocześnie dzięki temu, że ten manicure wykonasz w domu, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Salon kosmetyczny warto odwiedzać na skomplikowane zdobienia czy też zabiegi regenerujące dłonie. Jednak hybrydy w stylu ombre możesz z powodzeniem zrobić samodzielnie. Z tym sposobem obejdzie się bez brudzenia palców i stosowania płynnego lateksu. Jeśli akurat nie masz go pod ręką, możesz zrobić przejścia kolorów za pomocą patyczka, aby dłonie i paznokcie wyglądały estetycznie bez potrzeby zmywania lakieru ze skóry.
Ten sposób na manicure znakomicie sprawdza się przy dwóch kolorach. Możesz też oczywiście spróbować, gdy nabierzesz wprawy, zrobić trójkolorowe ombre albo też po utrwaleniu kolorów na wierzch nanieść dodatkowo delikatne zdobienia malowane free hand lub z szablonu.

https://www.facebook.com/PazurkoMania-Sylwia-Pereira-600574143297233/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7lpHYxLjBzwu-o8J51XtHA?view_as=subscriber

Składniki:

  • - dwa kolorowe lakiery
  • - drewniany patyczek
  • - top

Do poradnika Jak wykonać ombre za pomocą drewnianego patyczka- manicure przypisano następujące tagi:

paznokcie manicure dłonie i paznokcie ombre hybrydy salon kosmetyczny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać ombre za pomocą drewnianego patyczka- manicure skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...