Jak wykonać paznokcie hybrydowe - poradnik krok po kroku

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Dłonie i paznokcie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.02.2017 / 20:00
  • Odsłony: 4 441
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

kaliska

Do poradnika jak wykonać paznokcie hybrydowe - poradnik krok po kroku przypisano następujące tagi:

Cześć, większości z Was paznokcie rosną bardzo szybko, dlatego możecie eksperymentować z rożnymi ich wzorami i długościami bez większych obaw, o utratę Waszej kobiecości. Dziś chciałabym przedstawić Wam ostatni krzyk mody i prawdziwy trend w „paznokciowym make-upie”, czyli bardzo popularne ostatnio paznokcie hybrydowe. Taka stylizacja na pierwszy rzut oka niewiele się różni się od klasycznych, używanych przez Was na co dzień. To co odróżnia ten pomysł na paznokcie to to, że są znacznie bardziej błyszczące, a także odporne na zniszczenia i zachowują swój wygląd przez bardzo długi czas. Taka metoda pozwala na znacznie bardziej kolorowe paznokcie niż klasyczne sposoby stosowane przez Was do tej pory. Nie istotne, mamy nadzieję, że poznacie różnice między sposobami na malowanie paznokci. Zapraszamy Was do oglądania naszego filmu!

Chcesz dowiedzieć się, jak pomalować paznokcie zgodnie z techniką, którą dziś omawiamy? Nic prostszego. Wszystko dokładnie wyjaśniliśmy w naszej dzisiejszej produkcji. Wystarczy, że dokładnie ją obejrzycie, a następnie zastosujecie się do naszych rad i zastosujecie je krok po kroku podczas przygotowywania stylizacji swoich paznokci, a jesteśmy pewni, że będziecie zadowolone z efektu. Pamiętajcie, aby podzielić się z koleżankami tym ciekawym patentem na zmianę swojego wyglądu. Mamy nadzieję, że skorzysta na nim nie jedna z Was! Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w następnych filmach z naszym udziałem! Trzymajcie się!:)

Fanpage: https://www.facebook.com/Blue-elephant-553416221496788/ Piosenka: Wykonawca: Dua Lipa Tytuł: "Be The One" Album: NRJ Hit List 2016

Kategoria: Dłonie i paznokcie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać paznokcie hybrydowe - poradnik krok po kroku skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków