Jak wykonać sztuczną skaryfikację

Poradnik dodany przez: Daga79
7303 0

Powyższy filmik pokazuje, jak wykonać makijaż, dzięki któremu pokażemy nasze umiejętności charakteryzatorskie. Skaryfikcja jest dziedziną, która znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle filmowym, serialach czy też sesjach zdjęciowych i imprezach z okazji halloween. Jeżeli tylko jesteśmy w stanie wykorzystać efekty specjalne do przestraszenia ludzi albo to uwiarygodnienia sceny nakręconej podczas tworzenia filmu, powinniśmy wykorzystać te talenty, a dzięki temu filmikowi dowiemy się, jak tego dokonać.
Pokazane na filmiku blizny są bardzo wiarygodne i mówią same za siebie, stąd też warto, żebyśmy je naśladowali i próbowali samodzielnie przygotować taki makijaż.
Taka filmowa i serialowa charakteryzacja idealnie sprawdza się, jeżeli przyłożymy odpowiednią wagę do szczegółów tworzących realistyczny efekt. Jeżeli tylko zabranie tego zaskakującego, wiarygodnego wrażenia, dała skaryfikacja nie będzie spełniała swojego zadania, stąd też powinniśmy zadbać o detale i odpowiednio przygotować się do wykonania takiej blizny, z zachowaniem właściwego balansu kolorów i kształtów charakterystycznych dla uszkodzonych tkanek skóry.
Warto też wiedzieć, że najlepsze efekty specjalne to wynik długotrwałej prawy, czasami godzin poświęconych na otrzymanie upragnionego efektu, wywierającego odpowiedni efekt na odbiorcy. Taka charakteryzacja mówi więcej niż mogłyby powiedzieć słowa, czasami jest niewypowiedzianym ostrzeżeniem lub świadectwem konkretnego aktu przemocy albo tragedii, jaka miała miejsce w życiu bohatera. Dlatego tak istotne jest, żeby była wykonana wiarygodnie, a blizny pozostawiły nie tylko ślad na skórze bohatera, ale również na emocjach odbiorców.

instagram.com/kurkakup

instagram.com/kurkvkup

instagram Wici: instagram.com/wittoriatina_pichlinsketti

Do poradnika Jak wykonać sztuczną skaryfikację przypisano następujące tagi:

makijaz charakteryzacja efekty specjalne skaryfikacja blizny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczną skaryfikację skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...