Jak wykonać zmysłowe Smoky Eyes z Paletą Naked Smoky

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
6708 0

Czy wyobrażasz sobie kobietę bez makijażu? Masz rację, ja też nie. Makijaż jest dla kobiety niczym najlepiej dopasowana sukienka, niczym najbardziej i najlepiej skrojony męski garnitur, jest to po prostu coś czego nie da się pominąć. Jeżeli makijaż będzie źle dobrany, to możemy być pewni, że kobiece samopoczucie spadnie diametralnie. Dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór make upu.

Modne makijaże pomagają zyskać pewność siebie, a także sprawiają, że po prostu dobrze się wygląda. Makijaż 2015 nie powinien zawierać w sobie wszystkie najbardziej cenione przez Ciebie elementy. Musisz go dobrać odpowiednio do swojego wyglądu, ale także musisz mieć w nim te elementy, które najbardziej lubisz.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak zrobić makijaż krok po kroku. Będzie to makijaż Smoky Eyes, który w tym sezonie jest bardzo modny.

Małgosia Smelcerz pokazuje, jak stworzyć zmysłowe, miękko roztarte smoky eyes z mocnym akcentem na dolną kreskę inspirowane pokazami Versace, Marca Jacobsa i Roberta Cavallego.

Do poradnika Jak wykonać zmysłowe Smoky Eyes z Paletą Naked Smoky przypisano następujące tagi:

makijaz smoky eyes makijaż krok po kroku modne makijaże makijaż 2015 makijaż smoky eyes

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zmysłowe Smoky Eyes z Paletą Naked Smoky skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...