Jak wykorzystać daktyle w pielęgnacji urody

Poradnik dodany przez: Granny
10617 0

Z daktyli pozyskujemy cenny hormon młodości - zwany DHEA. Oczywiście to nie wszystko co dają nam daktyle. Dodatkowo zawierają one sporo pożytecznych składników, dzięki którym możemy poprawić nasza urodę. Dlatego warto jeść daktyle i robić z nich maseczki kosmetyczne.

Jedną z maseczek do twarzy jest maska daktylowa, która można wykonać z dwóch, trzech mięsistych daktyli i szklanki mleka. Nie ma co się zagłębiać i rozpisywać na ten temat, ponieważ wszystko jest podane w poradniku, w którym też będą przedstawione inne domowe kosmetyki. Przepisy w których występują daktyle związane z urodą będą pokazane i przedstawione w poradniku, więc zapraszam. 

Tylko pamiętajcie, aby przed nałożeniem maseczki na twarz zrobić na test uczuleniowy (np. na przedramieniu), gdyż nawet naturalne produkty i domowe kosmetyki mogą powodować alergie. A człowiek nie wie na co jest uczulony a na co nie, póki się czegoś nie spróbuje. 

Sprawdźcie tez filmik w którym były sposoby wykorzystania daktyli w kulinarnych podbojach

Do poradnika Jak wykorzystać daktyle w pielęgnacji urody przypisano następujące tagi:

porady i wskazówki maseczka do twarzy najlepsza maseczka daktyle maseczki na skórę domowe kosmetyki przepisy przepis na maseczkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać daktyle w pielęgnacji urody skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...