Jak wykorzystać dynię przy pielęgnacji urody

Poradnik dodany przez: Granny
8998 0

Dynia jest niedocenianym warzywem a oprócz jej walorów smakowych i oprócz dań które możemy z niej zrobić (to temat jednego z poprzednich poradników na moim profilu), dynia okazuje się też świetną rzeczą w pielęgnacji twarzy naturalnymi sposobami. Warto zainteresować się dynią i wykorzystać pielęgnacyjne właściwości dyni. A w celach kosmetycznych możemy wykorzystać takie rzeczy jak miąższ z dyni, sok z dyni, pestki dyni a także bardzo dobry olej z pestek dyni. Te wszystkie rzeczy nadzwyczajnie nadają się na takie rzeczy jak maseczki na twarz, toniki do twarzy, peelingi a także do masażu. 

Jak wykorzystać dynię to już temat wcale nie taki wąski. A pielęgnacyjne właściwości dyni to potwierdzone i sprawdzone rzeczy które warto wykorzystać w domowym spa. 
Maseczki z dyni oczyszczają, nawilżają skórę i wygładzają skórę. Składniki i sposób zrobienia takiej przykładowej maseczki na twarz znajdziecie w filmie. Oprócz tego oprócz samych zastosowań dyni w poradniku pojawią się też inne przepisy na domowe kosmetyki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać dynię przy pielęgnacji urody skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...