Jak wykorzystać resztki materiałów - damska bluzka

Poradnik dodany przez: Ciemna
15535 0

Cześć, witajcie na moim kanale poświęconym szyciu ubrań. W poprzednim filmiku pokazałam Wam jak uszyć sukienkę, w tym filmiku natomiast zobaczycie co zrobić z resztek materiałów, które zostały po uszyciu tej sukienki. Sprawdźcie, jak uszyć bluzkę.

Na początku rozkładam resztki materiałów, które zostały nam po ostatnim szyciu ubrań i składam je na pół. Następnie mniejszy materiał dokładam do większego i odbijam wielkość i wzór bluzki damskiej, która dobrze na mnie leży. Następnie wycinam krój bluzki oraz zszywam ze sobą oba kawałki materiału. Następnie zaszywam boki bluzki, podwijam dół, ramiona i dekolt bluzki damskiej. Wzór, który wykonałam z resztki materiałów jest już gotowy. 

Mam nadzieję, że dzięki temu poradnikowi nie będziecie się więcej zastanawiać, co zrobić z resztek materiałów i jak uszyć bluzkę. Jak widzicie szycie ubrań to dobra zabawa, do zobaczenia w kolejnych odcinkach!

Zapraszam również na bloga http://kokardtka.blogspot.com/ oraz na fanpage na Facebooku. Muzyka: Monks, Topher Mohr and Alex Elena; R&B & Soul; YouTube Audio Library

Do poradnika Jak wykorzystać resztki materiałów - damska bluzka przypisano następujące tagi:

szycie szycie ubrań resztki materiałów co zrobić z resztek materiałów bluzka damska wzór jak uszyć bluzkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać resztki materiałów - damska bluzka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...