Jak wykorzystać resztki materiałów - spódniczka mini

Poradnik dodany przez: Ciemna
16678 0

Cześć, witajcie na moim kanale poświęconym szyciu ubrań. W dzisiejszym odcinku zobaczycie co zrobić z resztek materiałów i dlaczego będzie to właśnie spódniczka mini. ;) 

Aby wykonać naszą spódniczkę diy będziemy potrzebować dwa ścinki materiałów. Na początku składam i przycinam kawałki materiałów i doszywam do białego materiału kawałki czarnego. Następnie odcinam połączone ze sobą ścinki materiałów tak, aby były jednej długości. Bloki kolejnego kawałka zszywam, składam na pół i doszywam do spódniczki mini. Dół mojej spódniczki diy obszywam a następnie podwijam na ok. 1 cm. Całość jest już gotowa! 

Mam nadzieję, że wiecie już co zrobić z resztek materiałów. :) Jak widzicie szycie ubrań nie zawsze wymaga zakupu drogich materiałów, często wystarczą jedynie ścinki materiałów z poprzednich projektów.

Więcej zdjęć i opis na blogu: http://kokardtka.blogspot.com/2014/05/co-zrobic-z-resztek-materiaow-sposob-3.html Jasny materiał to pozostałość po uszyciu spodni dresowych: http://www.youtube.com/watch?v=CrQwWBwukRk Muzyka: Mr_Pink; Topher Mohr and Alex Elena; Reggae; YouTube Audio Library

Do poradnika Jak wykorzystać resztki materiałów - spódniczka mini przypisano następujące tagi:

szycie szycie ubrań spódniczka diy spódniczka mini ścinki materiałów co zrobić z resztek materiałów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać resztki materiałów - spódniczka mini skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...