Jak zbobić paznokcie - rapidograf, stylograf, pisak do zdobień

Poradnik dodany przez: agentka77
8517 0

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć zdrowe, zadbane i atrakcyjnie wyglądające dłonie i paznokcie. Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe, aczkolwiek powoli wielu osobom nudzi się już tylko zwyczajne malowanie paznokci, gdyż po taki prosty sposób sięga praktycznie każdy, od najmłodszych lat. Na szczęście pojawia się coraz więcej oryginalnych pomysłów na zdobienie paznokci. Warto zapoznać się przynajmniej z kilkoma z nich.

Coraz popularniejszy staje się między innymi rapidograf. Co niektórzy zapewne kojarzą go z architektami, kartografami itp., gdyż to właśnie oni wykorzystują rapidografy do tworzenia projektów. Zaletą rapidografów jest to, że mają cieniutką końcówkę, na dodatek z reguły wymienną (możliwość dobrania rozmiaru) i można bardzo precyzyjnie wykonać nimi jakiś rysunek, także wzorki na paznokcie. Posiada on także wbudowany zbiorniczek na tusz.

Podobnie do rapidografu działa stylograf, aczkolwiek to urządzenie trzeba już maczać w osobnym tuszu, gdyż jest to pewien rodzaj pióra z wymiennymi końcówkami. On również pozwala bardzo precyzyjnie wykonać zdobienia.

Oprócz tego warto również zaopatrzyć się w tak zwany pisak do zdobień, który jest zdecydowanie prostszy w obsłudze niż rapidograf czy też stylograf. Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby najpierw poćwiczyć wykonywanie takich wzorków, niezależnie od tego, jakiego sprzętu się użyje, bowiem nie jest to aż takie proste i trzeba dojść do wprawy. Efekt jest jednak naprawdę warty wysiłku i z pewnością zostanie przez innych zauważony i doceniony.

Jeżeli chcesz być na bieżąco pamiętaj, aby subskrybować kanał

http://bit.ly/2fmpALv

Polub moją facebookową stronę

https://www.facebook.com/pomyslypaznokciowe/

Obserwuj mnie

https://instagram.com/paznokciowe.pomysly

Mój blog

http://www.paznokciowepomysly.pl/

Do poradnika Jak zbobić paznokcie - rapidograf, stylograf, pisak do zdobień przypisano następujące tagi:

dłonie i paznokcie malowanie paznokci zdobienie paznokci wzorki na paznokcie rapidograf stylograf

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbobić paznokcie - rapidograf, stylograf, pisak do zdobień skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...