Jak zdjąć hybrydy - mini poradnik

Poradnik dodany przez: SheyLa
10781 0

Na różnorodne okazje pragniemy prezentować się wyjątkowo. Dlatego też wybieramy się do salonu piękności i tam robimy sobie nie tylko makijaż, ale też paznokcie. Większość z nich nie posiada zbyt trwałego efektu, są jednak takie, które z całą pewnością przetrwają nie jedną imprezę. Filmik przedstawia sposób na paznokcie hybrydowe, które są doskonałą ozdobą na przyjęcia, mogą się jednak okazać dość kłopotliwe w czasie codziennych czynności albo zwyczajnie szybko się znudzić.

Aby pozbyć się hybrydy musimy zastosować się do instrukcji zaprezentowanej na filmiku. Pozwala ona na zaradzenie problemowi domowym sposobem, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni udawać się do specjalistki w celu wykonania takiego zabiegu. Tutorial tne będzie pomocny, szczególnie, że w ostatnim czasie zdobienie paznokci to bardzo popularny sposób na upiększanie swojej naturalnej urody. Panie czują się dzięki temu piękniejsze, a panowie mają powód do narzekań, że z ich portfeli znikają pieniądze.

Paznokcie hybrydowe są krzykiem mody, który na stałe zadomowił się w ofercie większości gabinetów kosmetycznych, stąd też taka popularność tutoriali, które podpowiadają, jak je usunąć. Zwykłe malowanie już od dawna przestało wystarczać, żeby zaimponować na randce czy podczas imprezy, dlatego też panie poszukują nowych sposobów na zaradzenie temu kłopotowi. Zdają się na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym ich paznokcie doskonale prezentują się niezależnie od okazji.

Należy też pamiętać, że to właśnie dłonie i paznokcie są naszą wizytówką, na którą zwracają uwagę inni, np. kiedy im coś wręczamy, gdy się witamy, gdy jemy i pijemy oraz w innych sytuacjach, które mają miejsce w życiu codziennym.

Facebook: https://www.facebook.com/PazurkoMania-Sylwia-Pereira-600574143297233/

Składniki:

  • - bloczek polerski
  • - kapturki
  • - waciki
  • - zmywacz / aceton
  • - kopytko

Do poradnika Jak zdjąć hybrydy - mini poradnik przypisano następujące tagi:

malowanie paznokcie dłonie i paznokcie zdobienie paznokci paznokcie hybrydowe hybrydy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdjąć hybrydy - mini poradnik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...