Jak zmienić wygląd zwykłych białych trampek

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
4716 0

Zwykłe białe buty sportowe już same w sobie stanowią praktyczny i niemal niezbędny element garderoby, jeśli jednak chcemy, możemy własnoręcznie zmienić ich wygląd zgodnie z własnymi upodobaniami, aby stały się one ładniejsze i bardziej oryginalne.
Niezastąpionym materiałem do przeprowadzenia takiej metamorfozy białych trampek są specjalne pisaki do tkanin. Z ich pomocą możemy wyczarować różne niesamowite stylizacje obuwia.Białe trampki świetnie się nadają do takich eksperymentów, gdyż są jasne i gładkie, przez co stanowią idealne pole do popisu dla naszej kreatywności. Wystarczy wybrać odpowiednie kolory pisaków i namalować na butach cokolwiek, co przyjdzie nam do głowy. Mogą to być, tak jak w poradniku, ananasy, dzięki którym nasze obuwie nabierze letniego stylu, ale możemy też zaszaleć, puścić wodze wyobraźni i stworzyć na trampkach prawdziwą mozaikę kolorów i kształtów. Z pisakiem do tkanin w ręce nic nie jest niemożliwe! Malowanie butów może być świetną zabawą, która wciągnie zarówno dorosłych, jak i dzieci, a do tego jej efektem będzie zupełnie nowy, oryginalny element garderoby. Po tym, jak własnoręcznie ozdobimy swoje buty, będziemy mogli z całą pewnością stwierdzić, że nikt inny nie będzie mieć takich samych trampek jak nasze.
Takie samodzielnie odmienione białe buty sportowe będą stanowiły unikalny element naszej garderoby. Przy ich użyciu wyczarujemy różne fantastyczne stylizacje, które na pewno będą niepowtarzalne! Dodatkową zaletą własnoręcznie zmodyfikowanych trampek jest też to, że mamy realny wpływ na ich wygląd, w związku z czym będą one dokładnie takie, jak chcemy! W żadnym sklepie nie kupimy butów, które idealnie sprostają naszym oczekiwaniom, ale za to możemy odpowiednie ozdoby wykonać własnoręcznie! Nie czekaj więc, zrób to sam i ciesz się stylowym, niepowtarzalnym obuwiem.

SUBSKRYBUJ!➜http://bit.ly/2h9BLjy 

Do poradnika Jak zmienić wygląd zwykłych białych trampek przypisano następujące tagi:

stylizacje zrób to sam malowanie butów białe trampki białe buty sportowe stylizacje butów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić wygląd zwykłych białych trampek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...