Jak zmniejszyć objętość wakacyjnej kosmetyczki

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
7323 3

Wakacyjne wyjazdy ograniczają nam możliwość wzięcia wszystkich kosmetyków jakie chcemy. Zresztą tak naprawdę nie ma takiej potrzeby. Jednak pewnie każda z was nie raz się zastanawiała jakie kosmetyki na wakacje ze sobą zabrać i co jest takim prawdziwym must have, a co można spokojnie zostawić w domu. Sprawdź, jakie kosmetyki na wyjazd powinny znaleźć się w Twojej kosmetyczce na wakacje i skorzystaj z tego poradnika przy najbliższej, wyjazdowej okazji. 

Nie ma sensu na siłę zabierać ze sobą rzeczy z których albo nie będziesz korzystać albo które można zastąpić innymi produktami, które są bardziej uniwersalne albo po prostu ... mniejsze rozmiarowo. Bo o to przecież także chodzi w pakowaniu się. Niech wasza wakacyjna kosmetyczka zostanie zminimalizowana pod względem gramatury i właściwości kosmetyków. Same szybko się przekonacie ile miejsca można zaoszczędzić dzięki radom i wskazówkom, które zostały przedstawione w tym poradniku. No i wasz facet nie będzie marudził, że znów wszystko zabieracie ze sobą.

Do poradnika Jak zmniejszyć objętość wakacyjnej kosmetyczki przypisano następujące tagi:

makijaz wakacyjna kosmetyczka jakie kosmetyki na wakacje jakie kosmetyki na wyjazd kosmetyczka na wakacje kosmetyki na urlop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmniejszyć objętość wakacyjnej kosmetyczki skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...