Jak zrobić 8 fryzur z użyciem bandanki

Poradnik dodany przez: cassandra440
52077 0

Fryzury z bandanką to nie tylko pomysły na związanie włosów kiedy sprzątamy :) Nie ukrywam, że takie własnie zawsze było moje przeświadczenie. Ale po tym poradniku całkowicie zmieniam zdanie na temat układania włosów bandanką.

No szczerze zdziwiona jestem tymi pomysłami ponieważ wyglądają one naprawdę nieźle i aż chce się kupić jakieś ładne i fajne bandanki aby efekt był jeszcze lepszy. Takie układanie włosów z chustą też jest szybkie, nie wymaga wielkich zdolności i na pewno Twoja fryzura będzie się wyróżniać ponieważ bardzo znikoma liczba dziewczyn używa bandanek. A myślę, że ten poradnik może coś w tym temacie zmienić. 

Fryzury z chustą  to świetne rozwiązanie i nowy pomysł na fryzury. Dlaczego dopiero teraz taki styl wychodzi to nie wiem, może w przyszłym roku będzie totalna moda na coś takiego. Ale nawet jeśli nie to sprawdźcie te sposoby i te pomysły na układanie włosów bandanką i jeżeli wam się spodoba to spróbujcie. Na pewno będziecie zaskoczone efektem. Ja osobiście gorąco polecam

Składniki:

  • Bandanki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 8 fryzur z użyciem bandanki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...