Jak zrobić biżuterię chainmaille #10 - wzór bizantyjski

Poradnik dodany przez: VanRest
15778 0

W tym poradniku pokażę jak zrobić łańcuszek diy wykorzystując wzór bizantyjski. Ten wzór jest jednym z najbardziej popularnych wzorów, ale także jednocześnie najbardziej wszechstronny wśród innych wzorów dzięki którym możemy robić biżuterię chainmaille. Przy wzorze bizantyjskim podstawową jednostkę wzoru można ze sobą połączyć na bardzo wiele sposobów i co ważne, pod różnymi kątami. Bardzo polecam wzór bizantyjski bo jest doskonały do robienia bransoletek diy, wisiorków, naszyjników, kolczyków i innych ozdób. Po prostu bardzo wiele rzeczy można zrobić właśnie za pomocą wzoru bizantyjskiego.

Jeżeli chodzi o optymalne proporcje to będzie 3,4. 

Ręcznie robiona biżuteria przy wykorzystaniu tego wzoru to świetny pomysł i sposób na powiększenie swojej domowej kolekcji biżuterii kolczej i nie tylko. Zachęcam do biżuterii chainmaille w różnym jej wydaniu.

Po więcej filmów związanych z biżuterią chainmaille wpadnijcie na mój profil na Spryciarze.pl oraz na mój kanał YouTube (link macie podany w składnikach pod opisem)

Składniki:

  • https://www.youtube.com/user/VanRest75

Do poradnika Jak zrobić biżuterię chainmaille #10 - wzór bizantyjski przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki biżuteria chainmaille ręcznie robiona biżuteria bransoletka diy łańcuszek diy biżuteria kolcza wzór bizantyjski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić biżuterię chainmaille #10 - wzór bizantyjski skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...