Jak zrobić biżuterię chainmaille #9 - wzór pełny perski 4w1

Poradnik dodany przez: VanRest
21192 0

W tym odcinku związanym z tworzeniem własnoręcznie biżuterii chainmaille pokażę wam jak zrobić łańcuszek diy wzorem "pełny perski 4w1". Ten wzór jest bardzo uniwersalny w biżuterii chainmaille, ponieważ można go wykorzystać do zrobienia naszyjników, bransoletek, kolczyków, wisiorków i innych ozdób. Najbardziej optymalne proporcje jakie tutaj polecam to 5,6.

Biżuteria kolcza potrafi być wyjątkowo przepiękną biżuterią, szczególnie wtedy kiedy tworzymy coś w oparciu o przedstawione tak jak tutaj techniki. Wzór pełny perski 4w1 jak najbardziej można modyfikować jednak jak sami zobaczycie, wygląda on świetnie i od razu człowiek ma ochotę stworzyć za jego pomocą coś wyjątkowego. Ręcznie robiona biżuteria nam na to pozwala, więc każdy kto chciałby mieć tego typu ozdoby niech ogląda i niech zacznie tworzyć.

A aby zdobyć więcej informacji odnośnie proporcji w biżuterii chainmaille oraz o tym jak jak wykorzystać wzór na proporcje do obliczania grubości drutu i wielkości kółek zapraszam do poprzedniego odcinka, który znajdziecie na moim profilu. 

A w składnikach jest link do mojego kanału na YT na który serdecznie zapraszam.

Składniki:

  • https://www.youtube.com/user/VanRest75

Do poradnika Jak zrobić biżuterię chainmaille #9 - wzór pełny perski 4w1 przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki biżuteria chainmaille naszyjnik diy ręcznie robiona biżuteria bransoletka diy łańcuszek diy biżuteria kolcza wzór pełny perski 4w1 wzór 4w1

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić biżuterię chainmaille #9 - wzór pełny perski 4w1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...