Jak zrobić bransoletkę z rzemykowymi frędzelkami

Poradnik dodany przez: MeetMeToday
9035 0

Domowa biżuteria i jeden z pomysłów na wykonanie bransoletki. Z rzemyków takie ozdoby wyglądają bardzo ładnie ale nie są dla wszystkich. chodzi o to, że branzoletki z rzemyka to konkretny styl pasujący do niektórych stylów ubierania się. Wiecie, zakładając garsonkę lub firmową spódniczkę, bransoletki z rzemyka nie będą pasować. 

Bransoletki DIY są ogromną bazą pomysłów i kiedy nie zawęzimy naszego pola wyszukiwania zostaniemy dosłownie zawalone pomysłami i instrukcjami związanymi z domową biżuterią. Dlatego dobrze jest szukać po materiałach z jakich chciałybyśmy zrobić swoje bransoletki DIY. 

Dlatego każda z was, która chciałaby zrobić bransoletkę z rzemyka, dobrze trafiła. W tej wersji będzie to branzoletka z frędzelkami których długość zależy od was. Zobaczcie jak to wygląda i jak wam się podoba taki pomysł i najważniejsze, czy taka bransoletka z rzemyków będzie wam pasować do ubioru.

Zapraszamy na http://www.inspirello.pl - Inspirello - nakręcone pomysłami

Do poradnika Jak zrobić bransoletkę z rzemykowymi frędzelkami przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki branzoletki domowa biżuteria bransoletki diy pomysł na bransoletkę bransoletka z rzemykami bransoletki z rzemyków branzoletka z rzemyka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bransoletkę z rzemykowymi frędzelkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...