Jak zrobić bransoletki z gumek - warkocze na widelcach

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Biżuteria i dodatki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 01.11.2014 / 20:00
  • Odsłony: 18 201
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

jazz90

Do poradnika jak zrobić bransoletki z gumek - warkocze na widelcach przypisano następujące tagi:

Bransoletki z gumek bardzo łatwo jest zrobić jak się zobaczy ten prosty sposób w filmie. Domowa biżuteria to w końcu nie tylko jakieś tam pierdółki ale naprawdę ładne rzeczy wykonane samodzielnie. A ostatnio w ogóle bransoletki z gumek są ogromnie popularne. Są nawet takie specjalne maszynki do robienia takich bransoletek. ale jak zobaczycie same w tym poradniku, żadna specjalna maszynka nie jest potrzebna bo wystarczą do tego celu ... dwa widelce. Zwykłe, z kuchennej szuflady widelce połączone gumką albo taśmą.

Nie zwracajcie uwagi na niedociągnięcia w tym poradniku. Przede wszystkim liczy się pomysł i naprawdę fajny sposób na bransoletki DIY. A co najlepsze, nie będą to zwykłe bransoletki z gumek tylko takie ładne dwa warkocze połączone.  

Domowa biżuteria dla was dziewczyny tanim kosztem i fajnym patentem. Bo jeżeli chcecie sobie zrobić na próbę taką domową biżuterię to naprawdę nie kupujcie nic oprócz gumek. Żadne dodatki nie są na początku potrzebne. Dwa widelce, gumki i można działać.

Kategoria: Biżuteria i dodatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bransoletki z gumek - warkocze na widelcach skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków