Jak zrobić buty kobiecie

Poradnik dodany przez: fryzelina
5815 0

Samodzielne szycie nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się idealnie dopasowanymi na wymiar ubraniami i dodatkami. Pomaga też wyróżnić się z tłumu, dać nowe życie starym rzeczom, a przede wszystkim zapewnia mnóstwo satysfakcji. Czy próbowałaś kiedyś samodzielnie zrobić buty?
Szewc to jeden z zawodów, który wydawał się ginący, jednak obecnie przeżywa renesans – coraz więcej jest osób, które wolą naprawiać i nie generować śmieci niż kupować nowe. Dobre obuwie warte jest też naprawy. Jeżeli masz zaprzyjaźnionego szewc, u którego możesz się uczyć, to masz szczęście. Jeżeli nie, podpowiadam, z czego korzystać, gdzie samodzielnie można znaleźć wiedzę i fasonach, konstrukcji, materiałach i technikach, gotowe wykroje.
Oczywiście będę szyć obuwie damskie, gdyż projekty diy są po to, aby móc z nich korzystać i pochwalić się efektami. Jeśli chcesz uczyć się razem ze mną, krok po kroku będziemy odkrywać razem tajniki szycia butów.
W wydawnictwie, które możesz zobaczyć w filmiku, można znaleźć praktycznie wszystko, co musi wiedzieć nawet profesjonalny szewc. Proste do użycia i bardzo wdzięczne buty damskie to espadryle i sandały – można wykorzystać do nich skrawki tkanin z innych szyciowych projektów i dopasować kilka par do różnych sukienek czy outfitów. Następnym krokiem może być uszycie bardziej skomplikowanego obuwia, takiego jak balerinki, czółenka, w końcu trzewiki i oksfordy.
Zapraszam w podróż po obuwniczym świecie! Kiedy już poznasz ogólne zasady i metody wykonania różnych modeli oraz dopasowania ich, buty damskie diy staną się Twoją kolejną po szyciu ubrań i dodatków wielką pasją i jeszcze jedynym sposobem na wyrażenie siebie!

Dajcie suba rudej :D http://www.youtube.com/user/cozaszycie?sub_confirmation=1 

Składniki:

  • Notes do projektowania:
  • http://helion.pl/view/8666k/fashno.htm

Do poradnika Jak zrobić buty kobiecie przypisano następujące tagi:

szycie buty obuwie obuwie damskie buty damskie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić buty kobiecie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...