Jak zrobić czapeczkę dla dziecka - króliczek

Poradnik dodany przez: Madzia
26125 0

Hej, w tym filmiku zobaczycie jak wyszydełkować czapeczkę króliczka dla dziecka. Dowiecie się jak wyszydełkować samą czapeczkę i do tego same uszy, dzięki czemu będziecie mieć naprawdę fajną czapeczkę dla noworodka. Takie czapeczki dla dzieci są naprawdę fajne i możecie je zrobić samodzielnie.

Czapeczka ta została wykonana w kolorach, które moim zdaniem najbardziej do siebie pasują, ale wy możecie użyć swoich kolorów i wcale nie musicie sugerować się tym co ja robię. Do niczego was nie zmuszam, a jedynie zachęcam więc będzie też fajnie jeśli podeślecie mi zdjęcia swojego wykonania i swoje propozycje kolorów. 

Długość uszów to już zależy od was. Mogą być krótkie, ale mogą być też długie do ramion dziecka. To w zależności już od Waszych preferencji. Ja zrobiłam raczej krótkie uszy bo tak moim zdaniem prezentują się one lepiej i dużo bardziej ciekawie.

Mam nadzieję, że teraz już wiecie jak zrobić czapeczkę dla dziecka w kształcie króliczka i nie sprawi Wam to już żadnego problemu. Pozdrawiam, hej :) 

Składniki:

  • biała włóczka
  • różowa włóczka

Do poradnika Jak zrobić czapeczkę dla dziecka - króliczek przypisano następujące tagi:

szycie szydełkowanie własnej roboty czapka króliczka czapeczka dla dzieci jak zrobić czapkę króliczka czapeczka dla noworodka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić czapeczkę dla dziecka - króliczek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...