Jak zrobić czapkę z kocimi uszami

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Szycie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.12.2018 / 12:00
  • Odsłony: 1 330
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

malinka89

Do poradnika jak zrobić czapkę z kocimi uszami przypisano następujące tagi:

Myślimy o podarowaniu czegoś wyjątkowego naszym bliskim albo ukochanej sobie? Ale skąd wziąć oryginalny pomysł na prezent? Najlepiej wykonać go samodzielnie. Powyższy filmik pokazuje, jak zwykła obręcz dziewiarska może nam przyjść z pomocą w tym zadaniu.
Dzięki temu tutorialowi powstanie ręcznie wykonana czapka z uszami – słodka, zabawna i pasująca zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wystarczy, że odpowiednio dopasujemy rozmiar. Prosty DIY, który pokazuje, że trzeba mieć specjalnego talentu, aby wykonać prezent dla bliskiej osoby, a samo szycie wcale nie jest takie trudne.
Potrzebna nam będzie jedynie włóczka w odpowiednim kolorze, narzędzie do dziergania, jak plastikowa obręcz dziewiarska oraz trochę czasu, jednak jeżeli jesteśmy zdeterminowani, z pewnością nam się uda.
Dzięki temu filmikowi zyskamy świetny i wyjątkowy pomysł na prezent, ponieważ nic tak nie świadczy o zaangażowaniu i chęci podarowania czegoś niepowtarzalnego, jak samodzielnie zrobiony prezent. Możemy potrzebować trochę czasu na naukę podstaw, jednak kiedy tylko je opanujemy, a będzie to bardzo proste z tym wideo, to nasz czapka zacznie rosnąć w oczach. Wystarczy jedno, dwa popołudnia oraz odpowiednie szycie całości, żebyśmy mogli pochwalić się swoim dziełem przed samymi sobą i poczuć satysfakcję z dobre wykonanego zadania. Potem pozostanie nam tylko zapakować taką czapkę w ładne opanowanie i pozostawić pod choinką albo w szafie do Wigilii.
Jeżeli nie mamy pewności, jaka włóczka będzie potrzeb, możemy zdecydować się na wełnianą w ulubionym kolorze – niezależnie od producenta, większość z nich jest dzisiaj wykonywana w bardzo dobrej jakości.

Więcej inspiracji tego typu znajdziecie tutaj:
https://www.pasart.pl/ 

FB: https://www.facebook.com/pasartpl 

Kategoria: Styl i moda > Szycie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić czapkę z kocimi uszami skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków