Jak zrobić czapkę z kocimi uszami

Poradnik dodany przez: malinka89
8223 0

Myślimy o podarowaniu czegoś wyjątkowego naszym bliskim albo ukochanej sobie? Ale skąd wziąć oryginalny pomysł na prezent? Najlepiej wykonać go samodzielnie. Powyższy filmik pokazuje, jak zwykła obręcz dziewiarska może nam przyjść z pomocą w tym zadaniu.
Dzięki temu tutorialowi powstanie ręcznie wykonana czapka z uszami – słodka, zabawna i pasująca zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wystarczy, że odpowiednio dopasujemy rozmiar. Prosty DIY, który pokazuje, że trzeba mieć specjalnego talentu, aby wykonać prezent dla bliskiej osoby, a samo szycie wcale nie jest takie trudne.
Potrzebna nam będzie jedynie włóczka w odpowiednim kolorze, narzędzie do dziergania, jak plastikowa obręcz dziewiarska oraz trochę czasu, jednak jeżeli jesteśmy zdeterminowani, z pewnością nam się uda.
Dzięki temu filmikowi zyskamy świetny i wyjątkowy pomysł na prezent, ponieważ nic tak nie świadczy o zaangażowaniu i chęci podarowania czegoś niepowtarzalnego, jak samodzielnie zrobiony prezent. Możemy potrzebować trochę czasu na naukę podstaw, jednak kiedy tylko je opanujemy, a będzie to bardzo proste z tym wideo, to nasz czapka zacznie rosnąć w oczach. Wystarczy jedno, dwa popołudnia oraz odpowiednie szycie całości, żebyśmy mogli pochwalić się swoim dziełem przed samymi sobą i poczuć satysfakcję z dobre wykonanego zadania. Potem pozostanie nam tylko zapakować taką czapkę w ładne opanowanie i pozostawić pod choinką albo w szafie do Wigilii.
Jeżeli nie mamy pewności, jaka włóczka będzie potrzeb, możemy zdecydować się na wełnianą w ulubionym kolorze – niezależnie od producenta, większość z nich jest dzisiaj wykonywana w bardzo dobrej jakości.

Więcej inspiracji tego typu znajdziecie tutaj:
https://www.pasart.pl/ 

FB: https://www.facebook.com/pasartpl 

Do poradnika Jak zrobić czapkę z kocimi uszami przypisano następujące tagi:

szycie czapka włóczka diy pomysł na prezent obręcz dziewiarska czapka z uszami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić czapkę z kocimi uszami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...