Jak zrobić dobre zdjęcie kobiecie w ciąży

Poradnik dodany przez: FemiSemi
7931 5

Siemanko

jeśli tutaj trafiliście, to pewnie jesteście tak jak ja miłośnikami fotografii. Według mnie to sposób na życie, który nie każdego będzie fascynował, czy też porywał, ale jeśli się na niego zdecydujecie obiecuję Wam, że kreatywność wejdzie na wyżyny, a cała reszta zejdzie na dalszy plan. Oczywiście rodzina jest najważniejsza. Dlatego część z nas, fotografów, przeskakuje z reportaży na fotografię ciążową. I temu właśnie poświęcony jest poradnik. 

O fotografii ciążowej opowiada fotograf, Kasia Marcinkiewicz: Dobre zdjęcie zwykłym aparatem? Czy to w ogóle możliwe? Każdym aparatem można zrobić dobre zdjęcie, bo najważniejsze są: spojrzenie, pomysł i trochę techniki. Fotografia w ciąży to fotografowanie czystego piękna, więc jeśli wykorzystamy kilka sztuczek, na pewno wyjdzie nam fantastyczne zdjęcie. Nie używajmy programów całkowicie automatycznych, bo nie dają ciekawych efektów. Starajmy się wybierać te, które dadzą nam małą głębię ostrości, czyli np. twarz i sylwetka przyszłej mamy będą ostre, a tło rozmazane. Ważne, żeby nie robić zdjęć najprościej, jak się da, tylko trochę kombinować. Można np. ustawić kadr na daną osobę i naciskając spust migawki do połowy, ustawić na niej ostrość. Potem, cały czas trzymając lekko przyciśnięty spust, przesunąć trochę kadr i dopiero zrobić zdjęcie.

Podobał Ci się nasz film? Udostępnij go znajomym :) Odwiedź nas na - http://www.mamazone.pl/ Zapraszamy również do polubienia naszej strony na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/mamazonepl Znajdziesz nas także tutaj: GOOGLE+ https://plus.google.com/+mamazone/ Pinterest https://pl.pinterest.com/mamazonepl/ Twitter https://twitter.com/mamazonepl

Do poradnika Jak zrobić dobre zdjęcie kobiecie w ciąży przypisano następujące tagi:

rodzina profesjonalna fotografia fotografia w ciąży dobre zdjęcie zwykłym aparatem zdjęcia w ciąży fotografia ciążowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dobre zdjęcie kobiecie w ciąży skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...