Jak zrobić działać na dysku kumihimo - tworzenie bransoletki

Poradnik dodany przez: MoraZmora
4507 0

Technik tworzenia biżuterii jest nieskończenie wiele i zależą one od kreatywności i wiedzy ich twórcy. Mogą być one z koralików, sznurków, drucików, metalowych łańcuszków, bawełny, co tylko przyjdzie nam do głowy. Na powyższym filmiku zaprezentowano technikę japońską zwaną kumihimo, dzięki której możemy stworzy wyjątkowe, plecione ozdoby DIY.
Potrzebować będziemy dysku, obciążników, sznurków oraz trochę czasu i wprawy, żeby powstała taka prosta, wzorzysta bransoletka. Możemy dowolnie dobierać kolory, łączyć je i przeplatać. Musimy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej kolejności przekładania sznurków, aby nie zniszczyć efektu końcowego takiej robótki.
Biżuteria i dodatki wszelkiego rodzaju, które wykonujemy ręcznie dają nam dużo satysfakcji posiadają swój własny urok, charakterystyczne cechy, pokazujące osobowość twórcy – rodzaj sznurków, liczba kolorów, ich zestawienie czy nawet fakt, że taka bransoletka DIY jest elementem większej całości.
Tego rodzaju ozdoby są bardzo popularne na całym świecie, ponieważ są szybkie w przygotowaniu i bardzo proste. Wystarczy, że będziemy postępowali zgodnie ze wskazówkami zaprezentowanymi na filmiku, a nasza nowa bransoletka będzie gotowa do noszenia już w kilkanaście minut.
Taka biżuteria przygotowana w myśl popularnego nurtu handmade robi wrażenie, a także pozwala nam się realizować twórczo. Dzięki wiedzy z tego filmiku będziemy wiedzieli, jak przygotować ozdoby DIY wykonane tą prostą techniką. Jest to również ciekawa propozycja na zajęcia plastyczne czy w ramach relaksu po ciężkim dniu, kiedy planuje wypocząć i odsunąć myśli od trosk minionego dnia.

Materiały znajdziecie na stronie: https://www.pasart.pl/  

Do poradnika Jak zrobić działać na dysku kumihimo - tworzenie bransoletki przypisano następujące tagi:

ozdoby biżuteria bransoletka biżuteria i dodatki biżuteria diy ozdoby diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić działać na dysku kumihimo - tworzenie bransoletki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...