Jak zrobić działać na dysku kumihimo - tworzenie bransoletki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Biżuteria i dodatki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 30.09.2018 / 08:00
  • Odsłony: 1 264
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

MoraZmora

Do poradnika jak zrobić działać na dysku kumihimo - tworzenie bransoletki przypisano następujące tagi:

Technik tworzenia biżuterii jest nieskończenie wiele i zależą one od kreatywności i wiedzy ich twórcy. Mogą być one z koralików, sznurków, drucików, metalowych łańcuszków, bawełny, co tylko przyjdzie nam do głowy. Na powyższym filmiku zaprezentowano technikę japońską zwaną kumihimo, dzięki której możemy stworzy wyjątkowe, plecione ozdoby DIY.
Potrzebować będziemy dysku, obciążników, sznurków oraz trochę czasu i wprawy, żeby powstała taka prosta, wzorzysta bransoletka. Możemy dowolnie dobierać kolory, łączyć je i przeplatać. Musimy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej kolejności przekładania sznurków, aby nie zniszczyć efektu końcowego takiej robótki.
Biżuteria i dodatki wszelkiego rodzaju, które wykonujemy ręcznie dają nam dużo satysfakcji posiadają swój własny urok, charakterystyczne cechy, pokazujące osobowość twórcy – rodzaj sznurków, liczba kolorów, ich zestawienie czy nawet fakt, że taka bransoletka DIY jest elementem większej całości.
Tego rodzaju ozdoby są bardzo popularne na całym świecie, ponieważ są szybkie w przygotowaniu i bardzo proste. Wystarczy, że będziemy postępowali zgodnie ze wskazówkami zaprezentowanymi na filmiku, a nasza nowa bransoletka będzie gotowa do noszenia już w kilkanaście minut.
Taka biżuteria przygotowana w myśl popularnego nurtu handmade robi wrażenie, a także pozwala nam się realizować twórczo. Dzięki wiedzy z tego filmiku będziemy wiedzieli, jak przygotować ozdoby DIY wykonane tą prostą techniką. Jest to również ciekawa propozycja na zajęcia plastyczne czy w ramach relaksu po ciężkim dniu, kiedy planuje wypocząć i odsunąć myśli od trosk minionego dnia.

Materiały znajdziecie na stronie: https://www.pasart.pl/  

Kategoria: Biżuteria i dodatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić działać na dysku kumihimo - tworzenie bransoletki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków