Jak zrobić dziury w jeansach na kolanach

Poradnik dodany przez: k-bajkol
27241 0

Stylizacje i to jak wyglądamy stało się dla nas niezwykle ważne. Nie wyobrażamy sobie pójścia do ludzi w czymś, w czym nie czujemy się optycznie dobrze. Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, to i tak przykładasz dużą wagę do tego w czym idziesz i jak wyglądasz.

Ostatnio bardzo popularne jest optyczne postarzanie ubrań. Postarzanie jeansów zrobić z nich ekstra modny ciuch, którego nie powstydzisz się w żadnej sytuacji. Nie wszyscy wiedzą jak się do tego zabrać. Jeansy i dziury? Jak zrobić coś takiego w normalnych i nowych spodniach. Okazuje się, że nie potrzeba do tego specjalnej filozofii. Wystarczy, że weźmiecie swoje jeansy a dziury na kolanach zaraz same się stworzą,, oczywiście z Waszą pomocą. 

Modne spodnie to nie tylko element Waszego wyglądu, to także element, który zapewni Wam pewność siebie i sprawi, że wyróżnicie się z tłumu.

Dlatego przedstawiamy Państwu jak w minutę zrobić modne spodnie z dziurą na kolanie. Prawda, że to proste? Miłego oglądania i przerabiania spodni ;-)

Do poradnika Jak zrobić dziury w jeansach na kolanach przypisano następujące tagi:

stylizacje postarzanie ubrań postarzanie jeansów jeansy dziury jak zrobić jeansy dziury na kolanach modne spodnie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dziury w jeansach na kolanach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...