Jak zrobić kolię z koralików

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
18478 0

Złota kolia z koralików, czyli biżuteria artystyczna którą można zrobić w dość prosty sposób. W filmie pokazany jest tylko zarys tego jak wygląda tworzenie takiej kolii z koralików i z tego powodu film bardziej kierowany jest do dziewczyn, które już mają za sobą kilka różnych projektów z biżuterii ręcznie robionej

Naszyjnik z koralików wykonany w ten sposób to wyjątkowo elegancka ozdoba, która z pewnością wielu z was się spodoba. Kolor złoty zawsze jest w modzie ale wiem, że złoto nie jest już tak popularne jak kiedyś. Natomiast jeżeli wygląd i kształt takiej kolii z koralików wam się podoba to można ją także wykonać w srebrnym wydaniu. 

Biżuteria DIY jak widać może mieć elegancki wydźwięk i wystarczy tylko znaleźć odpowiedni pomysł (lub jeżeli jesteście w stanie to można zaplanować coś całkiem samodzielnie) i po zebraniu dodatków można wykonać coś wyjątkowego, co dumnie będzie się prezentować w waszej kolekcji biżuterii i to tej biżuterii ręcznie robionej jak i tej którą kupiliśmy lub dostaliśmy w prezencie. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kolię z koralików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...