Jak zrobić korale z papieru

Poradnik dodany przez: Kitana
18332 0

Korale z papieru to bardzo ciekawy pomysł na takie majsterkowanie dla dzieci na zajęciach plastycznych. Takie papierowe koraliki mogą zrobić nawet małe dzieci. A wykonanie ich na słomce jest bardzo proste, w sumie najłatwiejsze, bo koraliki można też zrobić na wykałaczkach i patykach do szaszłyków ale to już nieco trudniejsze zadanie. 

Koraliki z papieru wyglądają bardzo fajnie, oczywiście kiedy użyjemy kolorowego papieru. Chociaż przyznam się, że biało czarne tez mają swój urok i wdzięk który spodoba się wielu. To już kwestia gustu i tego co chciałybyście osiągnąć. 

Ten pomysł i ten poradnik to takie majsterkowanie dla dzieci i niech nikt nie myśli, że z tego wyjdzie jakaś niesamowita biżuteria handmade. Oczywiście wszystko ładnie wygląda ale to nadaj są koraliki z papieru. Chociaż w sumie po założeniu ich np, na rękę jako bransoletka prezentują się całkiem nieźle. Jest to ciekawe ale czy będziecie używały ich czy raczej wykorzystacie jako zabawę i na czas który spędzić można z dziećmi to już zależy od was.

Składniki:

  • Słomka
  • Papier (różny)
  • Nożyczki
  • Klej do papieru
  • Lakier akrylowy lub nawet lakier do włosów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić korale z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...