Jak zrobić kurtkę z ćwiekami

Poradnik dodany przez: Bonitka87
15768 0

Ciągle modne, ciągle dobrze się prezentujące dodatki to ćwieki. Kiedyś dawno temu, pewnie nie wszyscy pamiętają ale cekiny były szałowe i wszystko było z cekinami. Bluzki, spódniczki, buty, nawet rękawiczki, czapki i szaliki. a jak by się zagłębić w temat to i pewnie bielizna z cekinami by się znalazła. 

Teraz moda na rzeczy nabijane ćwiekami. Torebki, ubrania i dodatki, wszystko w ćwiekach i kolcach. Ozdabianie ćwiekami nie jest trudne i najlepsze są ćwieki wkręcane, ale oczywiście można użyć innych. W tym poradniku do ozdabiania pójdzie kurtka. Oczywiście miejsce umieszczenia ćwieków i ich ilość to tylko propozycja i każda z was sama zdecyduje czy to za mało, czy za dużo i czy nie lepsze byłoby inne miejsce na kurtce. 

Wbijanie ćwieków i ich mocowanie, dobrze przeprowadzone, pozwoli wam na trwałą ozdobę, która sama nie odpadnie. Tylko pamiętajcie że ćwieki wkręcane jak i inne będą się trzymać tylko przy mocnych i "zbitych" materiałach takich jak jeans czy skóra. Inaczej będzie to średnio wyglądać

Składniki:

  • Ćwieki (najlepiej wkręcane)
  • Dziurkacz do materiału lub gwóźdź

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kurtkę z ćwiekami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...