Jak zrobić makijaż a'la Marc Jacobs

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Makijaż
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.06.2015 / 20:30
  • Odsłony: 5 947
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

blogmakijazpl

Do poradnika jak zrobić makijaż a'la marc jacobs przypisano następujące tagi:

Dzisiaj zobaczcie sposób na modny makijaż. Będzie to awangardowy look, który powinien przynajmniej raz zagościć na Waszej twarzy.

Eksplozja koloru w wydaniu #MarcJacobsBeauty! Zuzia Poprzeczko pokazuje, jak wykorzystując palety cieni The Vamp, The Lolita i The Rebel z kolekcji makijażowej projektanta stworzyć awangardowy make-up. Co myślicie o takiej odważnej stylizacji?

Jest to wspaniały makijaż wieczorowy, który nada się idealnie na bal bądź wyjście towarzyskie. Zobaczycie, że zachwycicie każdego z Waszych znajomych niecodziennym wyglądem i wspaniałą stylizacją.

Skorzystajcie z naszego pomysłu na makijaż i stwórzcie swój awangardowy look, z wykorzystaniem wyrazistego i mocnego makijażu.

Stań się modna i stylowa, dzięki prostym zabiegom upiększającym, które stosujesz na co dzień. Wystarczy zwykła zmiana w sposobie malowania swojej twarzy i zyskasz wygląd, którego nie wstydziłaby się żadna ze znanych aktorek, czy modelek. Nie będziesz miała żadnego problemu z wyrażeniem siebie dzięki modnemu makijażowi.

Kategoria: Makijaż

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić makijaż a'la Marc Jacobs skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków