Jak zrobić makijaż a'la Marc Jacobs

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
9187 0

Dzisiaj zobaczcie sposób na modny makijaż. Będzie to awangardowy look, który powinien przynajmniej raz zagościć na Waszej twarzy.

Eksplozja koloru w wydaniu #MarcJacobsBeauty! Zuzia Poprzeczko pokazuje, jak wykorzystując palety cieni The Vamp, The Lolita i The Rebel z kolekcji makijażowej projektanta stworzyć awangardowy make-up. Co myślicie o takiej odważnej stylizacji?

Jest to wspaniały makijaż wieczorowy, który nada się idealnie na bal bądź wyjście towarzyskie. Zobaczycie, że zachwycicie każdego z Waszych znajomych niecodziennym wyglądem i wspaniałą stylizacją.

Skorzystajcie z naszego pomysłu na makijaż i stwórzcie swój awangardowy look, z wykorzystaniem wyrazistego i mocnego makijażu.

Stań się modna i stylowa, dzięki prostym zabiegom upiększającym, które stosujesz na co dzień. Wystarczy zwykła zmiana w sposobie malowania swojej twarzy i zyskasz wygląd, którego nie wstydziłaby się żadna ze znanych aktorek, czy modelek. Nie będziesz miała żadnego problemu z wyrażeniem siebie dzięki modnemu makijażowi.

Do poradnika Jak zrobić makijaż a'la Marc Jacobs przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż wieczorowy mocny makijaż pomysł na makijaż modny makijaż awangardowy look

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić makijaż a'la Marc Jacobs skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...