Jak zrobić makijaż dla ciemnej karnacji w stylu Diva Carioca

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
12186 0

Prezentujemy look w stylu Diva Carioca. Będzie to makijaż ze spojrzeniem rajskiego ptaka, wykonany specjalnie dla osób o ciemnej karnacji. Makijaż jest propozycją na sezon letni, który z pewnością podkreśli ciemną karnację i połączy go ze słonecznym okresem sezonu 2014. 

Makijaż dla ciemnej karnacji nie jest dla wszystkich, jednak każda z was, która lubi się opalać będzie mogła wykorzystać ten make up w środku lata. W końcu to właśnie w lecie w słoneczne dni chcemy wyglądać jak najlepiej i oprócz ładnej pogody chcemy podkreślić nasz dobry humor świetnie wykonanym makijażem z pomysłem. Sama opalenizna już dobrze wygląda ale sprawdzony i profesjonalnie zrobiony makijaż będzie mógł jeszcze bardziej podkreślić nasz ciemniejszy kolor skóry. Każda z was, która ma ciemną karnację niech sprawdzi makijaż w stylu Diva Carioca. Tutaj macie wykonanie tego makijażu krok po kroku z opisem tego na co zwrócić uwagę, wiec wykonanie takiej propozycji makijażowej nie sprawi wam dużego problemu i kłopotu.

Do poradnika Jak zrobić makijaż dla ciemnej karnacji w stylu Diva Carioca przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż dla ciemnej karnacji makijaż dla ciemnoskórych opalenizna makijaż makijaż w stylu diva carioca makijaż gwiazdy diva carioca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić makijaż dla ciemnej karnacji w stylu Diva Carioca skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...