Jak zrobić makijaż dla kobiety po chemioterapii #1

Poradnik dodany przez: blogmakijazpl
14222 0

Po jakie produkty powinnyśmy sięgnąć i jak ich użyć aby mimo choroby poczuć się piękną. W tym poradniku zobaczycie pomysł na makijaż dla kobiet, które są w trakcie lub po chemioterapii. Poradnik pokaże wszystkim makijaż krok po kroku w którym zobaczycie na co zwracać uwagę, czego użyć i w jaki sposób. Makijaż oczu, makijaż brwi jak i całej twarzy został tutaj podzielony na dwa filmy dzięki którym wszystkie potrzebne zagadnienia zostały wyjaśnione, pokazane i sprawdzone. 

Przy chemioterapii tracimy brwi i rzęsy, co jest bardzo niekomfortowe dla każdej kobiety. Do tego dochodzą jeszcze przebarwienia na skórze które się pojawiają podczas leczenia. No i nie zapominajmy też o tym, że skóra jest mocno przesuszona. To wszystko powoduje, że makijaż dla osoby po chemioterapii jest wyzwaniem, jednak przy poznaniu odpowiednich technik i produktów nie jest to niemożliwe do zrobienia.

Makijaż oczu krok po kroku tutaj będzie zaprezentowany, wraz z kompletnym makijażem twarzy i wskazówkami co do pielęgnacji skóry.

Składniki:

  • http://blogmakijaz.pl/?p=5407

Do poradnika Jak zrobić makijaż dla kobiety po chemioterapii #1 przypisano następujące tagi:

makijaz makijaż krok po kroku makijaz oczu jak zrobić makijaż makijaz oczu krok po kroku makijaże pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić makijaż dla kobiety po chemioterapii #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...