Jak zrobić makijaż na powrót do szkoły

Poradnik dodany przez: cassandra440
10559 5

Wrzesień już rozpoczęty i czas nieco zmienić swój codzienny makijaż. Szkoła, czy chcemy czy nie narzuca pewne trendy i ograniczenia których powinnyście się trzymać. Ale to nie oznacza, że makijaże do szkoły mają być nudne i pozbawione wyrazu. To, że są stonowane nie znaczy też, że wszystkie są jednakowe. Nawet wobec różnych restrykcji i ograniczeń (których nie ma w formie pisemnej, tylko jest to forma umowna) można wykorzystać kosmetyki i stworzyć świetny efekt.

Makijaż dla nastolatki zresztą nie musi być mocny, bo przecież będąc młodą, skórę i cerę wystarczy tylko wyeksponować a nie tuszować zmarszczki i niedoskonałości. Zobacz jaki makijaż do szkoły tutaj został przedstawiony i sprawdź czy taka wizja makijażu na powrót do szkoły będzie dla Ciebie. 

Delikatnie, subtelnie i bardzo naturalnie - tak można podsumować tą propozycje, która tez pewnie przypadnie do gustu dziewczynom studiującym na różnych kierunkach. 

Jeżeli makijaż wam się podoba to piszcie. Jeżeli uważacie, że coś powinno być zmienione to także dajcie o tym znać w komentarzu. 

Zapraszam na bloga: http://www.katosu.blogspot.co.uk/ 

Do poradnika Jak zrobić makijaż na powrót do szkoły przypisano następujące tagi:

makijaz szkoła makijażu makijaż do szkoły makijaż na powrót do szkoły jaki makijaż do szkoły makijaż dla nastolatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić makijaż na powrót do szkoły skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...