Jak zrobić maseczkę oczyszczająco rozjaśniającą

Poradnik dodany przez: Bonitka87
13984 0

Maseczka na twarz która będzie dobra do oczyszczania twarzy to bardzo prosty domowy kosmetyk jaki można zrobić. Naturalne składniki i to tylko dwa powoduja, że w ekspresowym tempie zrobisz taką maseczkę na twarz.

Oczywiście jeżeli masz swoją ulubioną maseczkę sklepową, to trudno będzie Cie przekonać do zmiany kosmetyku i do tego aby spróbować naturalnego sposobu na oczyszczanie twarzy. Zreszta sporo część z was nie wierzy w takie domowe kosmetyki. No najprostszym sposobem aby się przekonać do domowych kosmetyków jest po prostu spróbowanie ich. No i sa one znacznie tańsze niż ich sklepowe odpowiedniki. Więc jeżeli budżet masz mały albo po prostu masz gorszy okres to zainteresuj się domowymi kosmetykami i tego typu poradnikami. 

to też bardzo fajne hobby takie tworzenie domowych kosmetyków z różnych receptur znalezionych w sieci. Można naprawde dużo sie nauczyć. 

Zapraszam do spróbowanie tej arcy prostej maseczki na twarz

I sprawdźcie poniższe linki:

http://instagram.com/nettle498

https://twitter.com/nettle498

Składniki:

  • Soda oczyszczona
  • Sok z cytryny

Do poradnika Jak zrobić maseczkę oczyszczająco rozjaśniającą przypisano następujące tagi:

domowe receptury domowe kosmetyki oczyszczanie twarzy maseczka do twarzy maseczka na twarz maseczka oczyszczająca maseczka do oczyszczania twarzy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić maseczkę oczyszczająco rozjaśniającą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...