Jak zrobić maseczkę truskawkową do cery tłustej i trądzikowej

Poradnik dodany przez: -Anonimowa
6042 0

Maseczka z truskawek jest jednym z najlepszych owocowych kosmetyków jakie możemy zrobić samodzielnie. Zazwyczaj w przypadku domowych kosmetyków używamy nieco innych produktów ale jak wiadomo natura w wielu "zakamarkach" potrafi ukryć lecznicze właściwości, które nam pomogą. Przykładem są właśnie truskawki. Właściwości tych owoców są dosyć szerokie ale dziś nas interesuje to, że truskawki to sposób na tłustą cerę. W tym przypadku aby stworzyć maseczkę do cery tłustej i trądzikowej trzeba nasze owoce zmieszać z odpowiednimi dodatkami. Składniki macie podane obok opisu a wykonanie w filmie. Dzięki temu po wykonaniu takiej maseczki z truskawek, szybko ona rozświetli o odżywi nasza cerę, usuwając efekt przetłuszczającej się skóry.  

Truskawki mają właściwości rozjaśniające i odświeżające cerę, a białko jaj, którego tutaj także używamy pomaga obkurczyć, zmniejszyć rozszerzone pory i ustabilizować wydzielanie łoju, co w efekcie jest dobrym sposobem na walkę ze znienawidzonym przez wszystkich trądzikiem.

Składniki:

  • Potrzebujesz:
  • *białko z jaja kurzego
  • *kilka truskawek
  • *ok. pół łyżki mąki ziemniaczanej

Do poradnika Jak zrobić maseczkę truskawkową do cery tłustej i trądzikowej przypisano następujące tagi:

domowe receptury domowe kosmetyki truskawki właściwości maseczka z truskawek maseczka do cery tłustej sposoby na tłustą cerę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić maseczkę truskawkową do cery tłustej i trądzikowej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...