Jak zrobić muzyczny wzorek na paznokcie

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Dłonie i paznokcie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 27.09.2013 / 10:10
  • Odsłony: 11 874
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

BabyDoll

Do poradnika jak zrobić muzyczny wzorek na paznokcie przypisano następujące tagi:

Artystyczne zdobienie paznokci przybierać może różne formy. Tak naprawdę mimo, że powierzchnia paznokcia nie jest przecież duża to i tak wzorki na paznokcie zaskakują, ponieważ co rusz pojawia się jakiś nowy, ciekawy pomysł. Nie inaczej jest tutaj, gdzie malowanie paznokci pozwoli nam odkryć i uzewnętrznić naszą artystyczną, muzyczna duszę. 

... no a tak pisząc po polsku to namalujemy nuty na paznokciach. Takie zdobienie paznokci wygląda przepięknie, gdyż jest delikatne a biały i czarny kolor nie jest krzykliwy. Mimo, że to zdobienie to wzorki nutki to jest ono bardzo eleganckie i nawet może być ciekawym pomysłem na paznokcie kiedy wybierasz się na elegancki bal lub na imprezę biurową "pod krawatem". 

Wzorki na paznokcie ogólnie kojarzą się z czymś mało poważnym, trochę nawet dziecinnym ale tak nie jest w tym przypadku. Wystarczy jeden rzut oka, aby od razu poczuć, ze taki styl jest naprawdę wyrafinowany i ... no niestety nie łatwy do zrobienia. Tutaj już trzeba mieć cierpliwość i umiejętności

Kategoria: Dłonie i paznokcie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić muzyczny wzorek na paznokcie skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków