Jak zrobić neonowy naszyjnik kolię w wakacyjnym stylu

Poradnik dodany przez: MarlenaDixi
12744 0

Jeżeli wam też się podobają naszyjniki takie pod szyję, takie kolie to w tym poradniku zobaczycie jak można samemu wykonać taki naszyjnik. Będzie on w dość jaskrawych kolorach, typowo wakacyjnych. Ręcznie robiona biżuteria to sposób na stworzenie własnych, oryginalnych dodatków. I nie trzeba tutaj wymyślać skomplikowanych wzorów. Wystarczy poszukać w necie aby znaleźć coś fajnego, coś co nas zainspiruje do zrobienia takiej biżuterii hand made.

Naszyjnik wykonany w tym poradniku jest właśnie inspirowany innym naszyjnikiem znalezionym w sieci. Każda z was która lubi takie trochę inne rzeczy lub kiedy musi zaoszczędzić trochę funduszy powinna zainteresować się biżuterią DIY. To naprawdę jest proste i zamiast oglądać kolejny serial lub kolejny film, można zrobić sobie coś ładnego. Biżuteria ręcznie robiona też jest sprzedawana na Allegro i na innych stronach ale zawsze jest tak, ze jak coś zrobimy sami to nas bardziej cieszy. 

Zapraszam do tego poradnika i do zainteresowania się sztuką tworzenia biżuterii DIY

Do poradnika Jak zrobić neonowy naszyjnik kolię w wakacyjnym stylu przypisano następujące tagi:

biżuteria i dodatki biżuteria diy ręcznie robiona biżuteria biżuteria ręcznie robiona biżuteria hand made naszyjnik kolia kolia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić neonowy naszyjnik kolię w wakacyjnym stylu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...