Jak zrobić organizer na kosmetyki do makijażu

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
19225 5

Dziewczyny, musicie przyznać, że macie problem z porządkiem w swoich kosmetykach do makijażu. Może nie wszystkie z was ale zdecydowana większość na pewno. Układanie kosmetyków i porządek w kosmetykach to rzeczy które nas się nie trzymają. Rozwiązaniem może być organizer który zobaczycie w tym poradniku. 

Organizer na kosmetyki wykonacie za darmo (no prawie) i będzie on naprawdę przydatny. szybko posprzątacie i poukładacie kosmetyki których używacie do makijażu. Dla wielu z was taki organizer to rozwiązanie problemu porządku w szafie. Dlatego koniecznie oglądajcie i sprawdźcie ten sposób na układanie kosmetyków  i na ich organizację. 

A tak na marginesie to sam sposób wykonania takiego organizera może być też pomysłem na wykorzystanie go do uprzątnięcia i poukładania innych rzeczy. Np. możesz taki organizer mieć przy biurku i poukładać różne rzeczy takiej jak długopisy, ołówki, markery, itd. 

No więc dziewczyny czas na porządek w szafie, porządek w szufladzie i porządek wszędzie tam gdzie trzymacie swoje kosmetyki. 

Składniki:

  • Pudełka
  • Folia aluminiowa
  • Klej
  • Nożyczki

Do poradnika Jak zrobić organizer na kosmetyki do makijażu przypisano następujące tagi:

porady i wskazówki porządek w szafie organizer do makijażu organizer na kosmetyki układanie kosmetyków gdzie trzymać kosmetyki porządek w kosmetykach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić organizer na kosmetyki do makijażu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...