Jak zrobić ozdobny splot - spinka z włosów

Poradnik dodany przez: fryzjeris
15477 0

Hej, dziś pokażę Wam jak zrobić ozdobny splot, który kształtem przypomina spinkę. Takie ozdobne upięcie włosów dla wprawnej ręki będzie pomysłem, który można szybko wykonać. Takie wiązanie włosów jest arcyciekawym pomysłem którego pewnie jeszcze nie spróbowała żadna z Twoich koleżanek. Bądź pierwsza, która wykona taką fantastycznie wyglądającą spinkę z włosów. Pomysł na fryzurę trzeba przyznać jest niebanalny i dlatego gorąco polecam wypróbować tą technikę. Na prostych włosach będzie się taka spinka z włosów prezentować najlepiej. 

Ozdobny splot który tutaj zobaczysz  to jeden z pomysłów na tworzenie wzorków z włosów. Wiadomo, że podstawowym takim wzorkiem jest warkocz ale tutaj już jesteśmy o kilka stopni wyżej. Taka spinka z włosów to coś więcej niż plecenie warkoczy i układanie ich w różne fryzury. Po prostu jest to coś innego, coś czego pewnie wiele z was jeszcze nie widziało. Taka nowość w świecie włosów i fryzur. 

Po więcej ciekawych pomysłów zapraszam na mój profil i na fryzjeris.pl

Do poradnika Jak zrobić ozdobny splot - spinka z włosów przypisano następujące tagi:

fryzury wiązanie włosów pomysł na fryzurę jak upiąć włosy ozdobny splot ozdobne upięcie włosów spinka z włosów wzorki z włosów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdobny splot - spinka z włosów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...