Jak zrobić palmy na paznokciach

Poradnik dodany przez: mika919
29641 0

Masz już ostatnią chwilę aby złapać kolory lata. Na zakończenie sezonu letniego idź na imprezę z mega pomysłowym i kolorowym zdobieniem paznokci, którym zachwycisz każdego. Wykonanie takiego malowania zajmuje naprawdę dużo czasu ale tylko zobacz jaki świetny efekt dają takie paznokcie. Palmy na paznokciach to letnie szaleństwo dla zwariowanych dziewczyn. Zresztą w wakacje jest dużo wolnego i macie czas na takie eksperymenty w malowaniu.

Wzorki na paznokcie krok po kroku będą tutaj pokazane i jak już uda ci się zrobić ładnie jednego paznokcia to reszta będzie szła trochę szybciej. Wiadomo, wprawisz się i szybciej pójdą następne malowania. Można też trochę uprościć sobie ten sposób na pomalowanie paznokci. Możesz zrobić szablon palmy i po przyłożeniu szybciej wyjdą Ci wzorki ale będą też trochę mniej zaawansowane. Więc wybór należy do Ciebie.

Zdobienie paznokci w tej wersji to ciekawy pomysł na malowanie paznokci. Wzorki na pewno zostaną zauważone przez koleżanki i pewnie nawet przyciągną uwagę facetów

Składniki:

  • Kolorowe lakiery
  • Lakier bezbarwny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić palmy na paznokciach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...