Jak zrobić peeling nagietkowy

Poradnik dodany przez: NatixD
8191 0

Przepis na peeling nagietkowy do ciała, którym będziesz zachwycona. Taki domowy peeling świetnie zadziała na Twoją skórę a sama receptura jest prosta i sprawdzona. Peeling nagietkowy sprawi, że Twoja skóra będzie gładka, dotleniona i odnowiona. Warto go wykonywać ponieważ dodatkowo skóra po peelingu łatwiej wchłania wartości odżywcze zawarte w kremach i balsamach. No i bardzo ważne jest to, że po takim domowym peelingu nie będziesz miała problemów z wrastającymi włoskami po depilacji. 

Jednak pamiętaj aby peeling ciała był robiony regularnie, około jeden lub dwa razy w tygodniu. Peelingi do ciała można tez kupić w sklepie jednak domowe receptury wychodzą znacznie taniej i wiemy dokładnie z jakich produktów mamy peeling. 

Ostatnio w ogóle coraz bardziej popularne są domowe receptury na różne kosmetyki i sposób przygotowania peelingu nie jest tutaj wyjątkiem. Niestety jest jeden mały haczyk ... nie uda Ci się pewnie zdobyć suszonych lub świeżych kwiatów nagietka i maceratu nagietkowego na bazie oliwy z oliwek w pierwszym lepszym sklepie i dlatego najpierw dowiedz się gdzie coś takiego dostaniesz w swoim mieście

Składniki:

  • Sól morska
  • Suszone lub świeże kwiaty nagietka
  • Macerat nagietkowy na bazie oliwy z oliwek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić peeling nagietkowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...