Jak zrobić piękne różyczki rzeźbione w transparentnym mydełku

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Domowe receptury
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.03.2017 / 08:00
  • Odsłony: 4 674
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

spryciuleczka1

Do poradnika jak zrobić piękne różyczki rzeźbione w transparentnym mydełku przypisano następujące tagi:

Dzisiaj na tapet weźmiemy domowe receptury, które wszystkim kiedyś były znane, ale delikatnie odeszły w zapomnienie. Wiecie internet, dostępność wszelakich rzeczy. Kiedyś ludzie w sklepach mieli na półkach tylko ocet, a pozostałe rzeczy były na kartki, więc trzeba było sobie jakoś radzić :). Dzisiaj troszkę udoskonalamy przepis i jego formę :). Już mówię jak to udoskonalenie powinno i będzie wyglądało :). Mianowicie, będzie to przeźroczyste mydło albo mydełko, jak kto woli :D. A tak serio, to mydełko w takiej jest dość powszechne i nie za bardzo innowacyjne, więc po co je w ogóle pokazywać? A no po to moi drodzy, że będziemy dzisiaj pokazywać rzeźbienie róży w tym materiale. Brzmi fajnie? Moim zdaniem nawet bardzo, dlatego też zdecydowałam się Wam to wszystko pokazać :). 

Dodatkowym atutem tego pomysłu będzie to, że dowiecie się jak zrobić mydło domowym sposobem :). Jeśli Wasze zdolności manualne nie są zbyt duże, to pomysł jest akurat dla Was :). Samym zrobieniem takiego prezentu i zapakowaniem go w fajny sposób jesteśmy w stanie wywołać uśmiech u osoby obdarowanej :). Musicie mi wierzyć na słowo, że takie coś będzie naprawdę fajne :). 

Oczywiście wersja trudniejsza będzie dla tych, którzy nie boją się rzeźbić :). 

Mam nadzieję, że podoba się Wam to wideo, jeśli tak to kliknijcie w guzik subskrybuj i śledźcie mój kanał. Dzięki temu żadne powiadomienie Wam nie ucieknie :). Możecie sporo ciekawych rzeczy się tutaj dowiedzieć, więc śmiało :). 

A teraz zobaczcie to domowe mydło z rzeźbionych różyczek zatopionych w przezroczystym mydle.

Link do filmu jak wyrzeźbić różyczkę: https://youtu.be/HkcdhfeCCc8

Kategoria: Kosmetyki > Domowe receptury

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić piękne różyczki rzeźbione w transparentnym mydełku skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków