Jak zrobić pomadkę lub błyszczyk

Poradnik dodany przez: Granny
13009 0

A dzisiaj pomysł na wykonanie własnej pomadki, własnego błyszczyka do ust o różowym zabarwieniu. Aby zrobić coś takiego potrzebujecie tylko trzech składników: masło Shea, masło kakaowe i kolorowy pigment kosmetyczny. Jeżeli już chcecię więcej szczegółów to sypki pigment użyty tutaj do zrobienia domowej pomadki to pigment z Essence - 15 Pure Love.

Już gotową pomadkę radzę nakładać pędzelkiem albo opuszkami palców. Jak komu wygodniej. Nasza domowa pomadka będzie lekko różowa dzięki metalicznym drobinkom i to daje nam super efekt na ustach plus różne odcienie w zależności od padającego światła. A dlaczego tez jest mowa o błyszczyku? To ze względu na blaski jaki daje nam efekt końcowy. Dla jednych to będzie pomadka a dla innych domowy błyszczyk.

Co ciekawe, nasz błyszczyk (czy tez pomadkę) można przygotować w formie sztyftu. wystarczy mase umieścić w opakowaniu po pomadce które wcześniej zdezynfekowałyście alkoholem. Tylko pamiętajcie, że na dnie pomadki trzeba zatkać otwór kawałkiem sztywnej folii

Składniki:

  • masło Shea
  • masło kakaowe
  • kolorowy pigment kosmetyczny.

Do poradnika Jak zrobić pomadkę lub błyszczyk przypisano następujące tagi:

domowe receptury domowe kosmetyki domowa pomadka własna pomadka własny błyszczyk domowy błyszczyk błyszcząca pomadka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pomadkę lub błyszczyk skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...